27 april 2020
Transitieteam: Irronie
Wekelijks geeft Micha Wertheim berichten van het Transitieteam door aan lezers van de Volkskrant.
De uitgelekte appjes zijn bovendien afkomstig van een bittere ex-medewerker die wij geroyeerd hebben omdat hij niet klaar was voor de transitie.
Dat onze penningmeester soms appjes ontvangt in een andere taal bewijst hooguit hoe groot de intellectuele nieuwsgierigheid binnen onze beweging is.
Wat betreft het uitgelekte tikkie kunnen we slechts zeggen dat het ging om een etentje waar ieder voor zich betaalde.
Ten slotte willen we erop wijzen dat de berichten verstuurd werden in een ironische context. Het gaat om ironische bedragen en ironische toezeggingen die bedoeld zijn om ons land op ironische wijze klaar te maken voor de transitie. Zonder ironie is er geen transitie mogelijk. Alles is voor ons ironisch en dat is geen grap!
Wie daar niet om kan lachen, zal na de transitie overbodig worden verklaard.